20.listopad 2017
Svátek slaví: Nikola

Přihlášení uživatele

Login:

Heslo:

Vychytávky

Doporučujeme

Autobusové linky - jízdní řád platný od 1.5.2012

<<< zpět na informace a články

ikonka auto Pokud nebydlíte v místech, kterými projíždí svozové autobusy, zůstává i nadále v provozu svozový automobil. V případě zájmu volejte centrálu 732 834 813, kde se dozvíte podrobné informace. Tento druh svozu lze využít i na speciální páteční akce jako je Československá diskotéka či Best of music.

  

ikonka autobus Klub Sádek 2000 pro vás zajišťuje pravidelnou autobusovou dopravu na sobotní akce. Zastávky a časy odjezdů jsou uvedeny níže. Autobusová doprava do klubu i zpět je ZDARMA.

TRASA A+B - SVITAVY, LITOMYŠL

20:00 Bus SVITAVY - Billa
20:30 LITOMYŠL - Billa
20:35 OSÍK - Samoobsluha
20:35 OSÍK - Obecní úřad
20:40 DOLNÍ ÚJEZD - U školy
20:45 HORNÍ ÚJEZD - Víska
20:45 HORNÍ ÚJEZD - Křižovatka
20:55 SEBRANICE - Obecní úřad
21:00 LUBNÁ - U školy
21:05 ŠIROKÝ DŮL - Samoobsluha
21:15 POLIČKA - Tylův dům
21:20 SÁDEK - Dance Hall

Trasa B zpět 03:00

bus

 

<<< zpět na informace a články

 
[cnw:counter]